Turhan Çelik TC.6ME400 40'lık Makarna Haşlama 400x630x300
Turhan Çelik TC.6ME400 40'lık Makarna Haşlama 400x630x300 (TC.6ME400)
Fiyat : 26.157,88 TL  + KDV
KDV Dahil : 31.389,46 TL
Genel Özellikler:
  • Paslanmaz çelik gövde
  • Haraketli ısıtıcılar sayesinde kolay temizlenebilir
  • Hijyenik
  • Tahliye vanası
  • Yekpare havuz
  • 30-120 °C ayarlı termostat
  • Ayarlanabilir ayaklar
  • Uzun ömürlü
  • 8 litre Kızartma kapasitesi
  • Set üstü olarak kullanılır
Teknik Özellikler:
  • Ölçüler: 400x600x300 mm
  • Kapasite: 8 Litre
  • Güç: 6 kW
  • Ağırlık: 19 Kg
  • Güç: 6 kW
  • Enerji: 400 V 3 ~ 60 Hz